مدیر ایزو  - آموزش مدیریت و دریافت گواهینامه ای کسب و کار

کسب بازار بیشتر و درآمدزایی بزرگتر با دریافت گواهینامه ایزو

افزایش 20 درصدی در سود سازمان شما با دریافت گواهینامه ایزو

 

 

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
مدیر ایزو
برای ارتباط با کارشناسان لطفا کلیک کنید

 


آیا برای واردات نیاز به گواهینامه بین المللی ایزو دارید ؟

آیا برای صادرات نیاز به گواهینامه بین المللی ایزو دارید؟

آیا برای شرکت در مناقصات نیاز به گواهینامه ایزو دارید ؟

آیا احساس می کنید نیاز به یک برنامه کنترلی در سازمان خود دارید؟

آیا رقبای شما با داشتن گواهینامه ایزو به نظر میرسد موفق هستند ؟

آیا کیفیت محصولات و خدمات شما خوب است ولی نیاز به مدرکی برای اثبات هست؟

آیا در شرایط اقتصادی سخت نیاز به نقشه راه دارید؟

آیا نیاز به استخدام افراد مناسب دارید ؟

آیا احساس می کنید مدیریت سازمان شما انرژی زیادی از شما می گیرد؟

موارد فوق و بسیاری از موارد دیگر را میتوانید با دریافت گواهینامه استاندارد ایزو بدست آورید 

 

شاید تاکنون به خاطر شرایط سازمان و کسب و کار خود تعدیل نیرو کرده اید و شرایط خیلی بهتر نشده و ممکن در کسب و کار به آینده اقتصادی خوشبین نیستید .

در نظر بگیریم اگر برنامه ای برای آینده کسب و کار خود نداشته باشیم  حرکت ما متوقف خواهد شد.

برای اینکه در کسب و کار خود موفق باشیم لازم است تا سیستم مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم.

به گفته انیشتین زندگی مانند دوچرخه سواری است و برای اینکه تعادل خود را حفظ کنیم باید همیشه رو به جلو حرکت کنیم.گواهینامه ایزو برای برنامه ریزی آینده سازمان شما میتواند الگویی مناسب باشد ، در نظر بگیریم اگر سیستم سازی نداشته باشیم تصمیم‌گیری در مورد کسب و کار بسیار سخت خواهد شد .

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
مدیر ایزو
برای ارتباط با کارشناسان لطفا کلیک کنید


نکته مهم :

 

اگر برای کسب و کار خود از سیستمی مناسب استفاده نکنید علاوه بر اینکه رشد مناسب نخواهید داشت ، سنگینی روش انجام کار شما باعث هزینه های بسیاری خواهد بود .

پس در انتخاب مشاور خود برای کسب و کار حتما دقت لازم و زمان لازم را اختصاص دهید و انتخاب شایسته ای داشته باشید .

هزینه در مشاوره یک عدد نسبی است و شما نسبت به آنچه کسب می کنید هزینه را در نظر خواهید گرفت . ممکن است 100 میلیون هزینه کنید و 150 میلیون کسب کنید ، بسیار بهتر از 5 میلیون هزینه و 7 میلیون سود خواهد بود .

دقت کنید برای انتخاب شخصی که برای شما طراحی سیستم را انجام می دهد باید عقلایی رفتار کنید

ما نمی گوییم حتما با مدیر ایزو گواهینامه ایزو را دریافت کنید فقط می گویم وقتی گواهینامه ایزو میخواهید دریافت کنید و وقتی میخواهید سیستم سازی کنید این موضوع را در نظر بگیرید که اشتباه در سیستم سازی نه اینکه برای شما سودآوری در پی نخواهد داشت ممکن است هزینه های شما را بیشتر هم بکند.

 


برخی از دلایل ما برای این که با مدیر ایزو به هدف خود خواهید رسید .

 

 

۱- ۲۶ سال کار مدیریتی و آموزش مدیریتی همراه با استقرار سیستم و گواهینامه های ایزو موسسه مدیرایزو را در زمره چند موسسه ابتدایی و شروع کننده برای مشاوره صدور گواهینامه در ایران متمایز می کند و هر کسی می داند که در کسب و کار نیاز به مشاور زبده و با تجربه دارد.

۲- مشاوره حضوری رایگان در محل مشتری از خدماتی است که رضایت بالای مشتریان را در پی داشته است همانطور که می دانید راضی نگهداشتن ۵۷۰ مشتری کار آسان و راحتی نیست .

۳- تعداد شرکت های مشاوره شده توسط ما و روش های موفق کسب و کارهای آنها نشان دهنده سطح کیفی خدمات موسسه می‌باشد ، مفتخریم که در ۲۶ سال کار آموزش مدیریتی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت سهم کوچکی در رشد کسب و کارهای کشور عزیزمان داشته ایم.


مزایای گواهینامه ایزو

 

در ذیل به برخی از مزایای گواهینامه ایزو اشاره می‌کنیم

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
مدیر ایزو
برای ارتباط با کارشناسان لطفا کلیک کنید

 

اهداف سازمان

 

در نظر بگیریم که اهداف سازمان باعث می شوند تا کارهای انجام شده برای تاریخ مشخص ثبت و پیگیری و کنترل شوند وقتی اهدافی در سازمان داشته باشیم نیاز است تا تمام واحدهای سازمان برای تحقق این اهداف فعالیت کنند، پس یک روند هدفمند برای سازمان تعریف شده و سازمان در صورتی که به اهداف مورد نظر نرسد ، نیاز است تا بررسی و تحلیل نماید و در گام بعدی عقلایی تر برای حرکت به سمت تحقق اهداف قدم بردارد.

 

دستورالعمل ها

 

دستورالعمل ها در سازمان بسیار کاربردی و مثمرثمر است ، وقتی ما کاری را انجام میدهیم نیاز داریم تا کیفیت کار مورد نظر در تکرار دفعات بعدی حفظ شود اما متاسفانه معمولاً مشاهده می کنیم کار مورد نظر از کیفیت لازم برخوردار نیست و کیفیت کار افت می‌کنند .

برای اینکه بتوانیم کیفیت هر فرآیند را در سطح بالایی نگه داریم نیازاست دستورالعمل‌های تهیه کنیم .

این دستورالعمل ها که در انواع مختلف ایجاد می‌شود می‌توانند برای اپراتور و کارمند مورد نظر مثل چراغی باشند که راه را به آنها نشان می‌دهد این دستورالعمل ها برای کیفیت بالای کار بسیار مفید هستند.

همچنین افراد وقتی در سازمان استخدام می‌شوند لازم است که خیلی سریع با شرایط سازمان کنار بیایند و آموزش‌های لازم را ببینند تا راندمان بالایی داشته باشند .

با وجود دستورالعملها  خیلی نگران آموزش افراد در سازمان نیستیم و می‌دانیم که این افراد می‌توانند به کیفیتی نزدیک به کیفیت افرادی که در گذشته کارهای مورد نظر را انجام می دادند ، کار را انجام داده و برای کسب و کار آورده داشته باشند .

 

کنترل کیفیت

 

معمولاً برای اینکه محصول یا خدمات ما با کیفیت لازم به دست مشتری برسد لازم است کنترل‌های صورت گیرد.

کنترل ها نیاز است تا هدفمند باشند از این جهت که در ابتدا و در بدو ورود به سازمان مواد اولیه کنترل شود و نتایج آن ثبت گردد ، به علاوه اینکه در حین فرآیند و زمانی که فرایند تولید انجام می شود ،کار کنترل صورت گیرد تا کیفیت لازم حفظ گردد و همچنین اگر نیاز است تا تست های عملکردی انجام شود تا محصول خروجی با معیارهای لازم به دست مشتری برسد و همچنین لازم است این نتایج ثبت گردد.

کنترل کیفیت باعث می شود تا اطمینان حاصل کنیم که کیفیت کار ما ثابت باقی خواهد ماند و روز به روز افزایش پیدا می کند این یک آرامش خاطر برای کسب و کار هاست تا بتوانند مشتریان خود راهمیشه حفظ کنند و آنها را افزایش دهند. چون در بلند مدت این کیفیت محصول و خدمات است که مشتری بوجود می آورد .

 

بازنگری کارها

 

استاندارد ایزو سیستم تعریف شده ی در دل خود جای داده و کل واحد های کسب و کار در بازه‌های زمانی تعریف شده مورد ممیزی و پایش قرار می‌گیرند .

بدین صورت که کلیه واحدهای سازمان در روز مشخصی برنامه ریزی می‌شوند و بازرسی از واحدهای سازمان انجام می‌گردد تا واحد مورد نظر را کنترل و پایش کنند.

مسئول این بازرسی در سازمان می تواند بازرسانی خارج از سازمان استخدام کند تا بازرسی سازمان را انجام دهند . پس از بازرسی باید این اطمینان حاصل شود که سازمان در مسیر درستی قرار دارد و رشد سازمان با اعداد تعریف شده ، به درستی قابل اثبات میباشد .

اگر ممیزین از داخل سازمان انتخاب شوند نیاز است تا دوره‌های مشخصی را ببینند و آموزش لازم را برای ممیزی واحد مورد نظر داشته باشند هرچند که با دستورالعمل‌های مشخص شرایط ممیزی بسیار ساده می شود و معمولاً با تیک زدن و تایید پارامتر مشخص در فرم مربوطه می توان به اطمینان رسید که آن فرآیند مورد نظر آیا به درستی انجام می شود یا خیر.

فرآیند خرید

 

در استاندارد ایزو فرآیند خرید می بایست به صورت اثربخش انجام شود و از پارامترهای مهم در این فرآیند خرید مناسب با کیفیت و قیمت مناسب و کنترل خرید انجام شده برای ورود به سازمان و یا استفاده سازمان از خرید مورد نظر می باشد .

در فرایند خرید واحد کنترل کیفیت مسئول کنترل کیفیت خرید انجام شده میباشد هر چند مسئول خرید نفر اصلی برای کنترل کیفیت خدمات می باشد.

و همچنین برای محصولات و خدمات  از فرآیند خرید دستورالعمل تهیه می شود که با این دستورالعمل کار خرید به مراتب ساده تر می شود.

و فردی که مسئول خرید است به دقت و به جزئیات می داند که چه چیزی را باید بخرد و همچنین برای مواقع ضروری راهکارهایی در این دستورالعمل تعریف شده است که مسئول خرید هماهنگی‌های لازم را با واحدهای مختلف سازمان انجام می دهد. که از آن جمله در قسمت تایید برای انجام خرید است که در قسمت تایید مسئول تایید کننده ، کنترل خرید های انجام شده را بر عهده دارد.


قیمت ایزو

شما با استفاده از گواهینامه ایزو و سیستم مناسب از نظر کیفیتی و فروش محصولات به میزانی سود می کنید که قیمت دریافت گواهینامه ایزو را بیشتر باید سرمایه گذاری دانست تا هزینه.

شما در نظر بگیرید مثلا اگر قیمت ۵ تا ۱۰ میلیون مشاوره گواهینامه ایزو و استقرار الزامات گواهینامه ایزو در حد خرید چند صندلی در کسب و کار شما می باشد ولی سود دهی استقرار سیستم و دریافت گواهینامه ایزو بسیار بیشتر از چند صندلی است و اصولا تفاوت فاحشی دارد  .

و در نظر بگیریم  شرکت‌های مختلف با ایجاد ساختار مناسب با توجه به سیستم سازی دچار تحولات بنیادی شده و سودآوری این شرکت ها قابل قیاص با گذشته نیست .

شرکت ها و موسساتی  که برای شرکت در مناقصات نیاز به گواهینامه ایزو دارند در همان اولین قرارداد بازگشت سرمایه خود را انجام می‌دهد و بقیه قراردادها سود از این سرمایه‌گذاری خواهد بود.


ضمانت نامه

مدیر ایزو برای مشتریانی که گواهینامه ایزو را دریافت می‌کنند ضمانت نامه خاصی را مد نظر قرار داده است .

(معمولاً ضمانت نامه ها بدین گونه است که اگر در محصول و خدمات مشکلی پیش آمد آن محصول یا خدمات را ضمانت می کند)

ولی ضمانت ما در هر شرایط قابل اجراست که اگر پس از سه ماه مشتری از شرایط موجود ناراضی بود می تواند خدمت ارائه شده را مرجوع نماید. و مبلغ خود را تمام و کمال دریافت کند .

این نوع ضمانت نشان دهنده اعتماد مردم به خدمات موسسه است و همچنین اعتماد ما به مشتریان خود از این جهت که وقتی مشتری انتخاب می شود برای خدمات قطعاً در سطح کیفی مورد نظر قرار دارد.

و هر چند شاید مشتریانی هم وجود داشته باشند که در انتخاب خود تغییرات بخواهند ایجاد کنند .در مجموع در هر مرحله از کار مشتری ناراضی باشد می تواند خدمات را مرجوع کنند و یا بهتر است بگوییم خدمات را کنسل کنند و مبلغ خود را باز پس گیرد.


نظرات و نمونه کارها

 

در این قسمت قصد داریم با برخی از مشتریان ما آشنا شوید .

 

خانم هرمزی مدیر شرکت دیاکو :

اینجانب سمیرا هرمزی مدیر مجموعه صنعتی شیرآلات بهداشتی دیاکو از شرکت مدیر ایزو و آقای شهرام مطیع کمال تشکر را دارم . اجرای سیستم های مدیریت و خصوصا کیفیت اجرای آن در کارخانه دیاکو مورد تایید اینجانب میباشد .آقای نوروزی شرکت فریم آسانسور :

از فرمایشات آقای مطیع (مدیر ایزو) در کار استفاده کردیم و این افکار میتونه راهکار جدیدی برای هر کاری داشته باشه .


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 


 

 

 

در اینجا لازم به توضیح است :

برای دوستانی که نیاز به رزومه و سوابق کارهای مدیر ایزو دارند ، می توانند با تماس با ما رزومه و سوابق مد نظرشان را دریافت کنند .

 

 

محصول استخدام حرفه ای پرسنل علاوه بر مشاوره رایگان و گواهینامه ایزو رایگان به صورت هدیه روی پکیج تقدیم میشود چطور وارد این کار شدم و تصمیم گرفتم روی این خدمت تمرکز کنم ؟

چطور شد تصمیم گرفتیم که این محصول را ارائه کنیم

در زمانی که دانشجو بودم در کارخانجات با مفهومی به نام سیستم های مدیریت آشنا شدم در آن زمان شرایط کار خانه های ما به دلیل شرایط ابتدایی کشور در زمان انقلاب و عدم آشنایی با شرایط مدیریت روز دنیا به صورتی سنتی اداره می شد .

البته بدیهی است که تمام کارخانجات ما چنین نبود ولی طیف وسیع کارخانجات به صورت سنتی و شرایط ابتدایی اداره می شد این بود که تصمیم گرفتم پیگیری کنم که چطور ممکن است یک بیزینس طبق استانداردهای مشخص فعالیت کند و نتیجه دهنده و سودآور باشد .

شبیه بسیاری از شرکت های موفق و سود ده دنیا .

پس از آن با استانداردهای به نام استانداردهای ایزو آشنا شدم و استانداردهای ایزو را کلید ایجاد سیستم سود دهی سازمانها یافتم .

زیرا استاندارد ایزو بر اساس اهداف سازمان و در جهت ایجاد ساختاری به هم وابسته و قابل کنترل میباشد که سود دهی سازمان را تضمین می کند .

البته منظورم از استاندارد ایزو قطعا روش این استاندارد است و نه تنها داشتن گواهینامه .

پس از آن با استانداردهای مختلفی نیز آشنا شدم که هرکدام برای مدیریت فرایندی تدوین شده بود مثل سیستم مدیریت کیفیت سیستم مدیریت محیط زیست سیستم ایمنی و بهداشت و استانداردهای مختلف دیگر که با شرایط مختلف و برای بیزینس ها تدوین گردیده بود.

مثل استانداردهایی که برای نفت و پتروشیمی ایجاد شد و استانداردهایی که برای خودروسازی ایجاد شد و استانداردهایی که برای تجهیزات پزشکی به وجود آمد .

قطعا این استانداردها بستر مناسبی بود برای اینکه ما الگویی داشته باشیم برای سیستم های مدیریت . این استانداردها استانداردهای جهانی بود که سازمان جهانی استاندارد آنها را تعیین کرده بود و بستر اصلی آن از اروپا و آمریکا می آمد و از دل صنعت رو به رشد آن کشورها.

شاید به جرات بتوان گفت اکثریت استانداردهای موجود در جهان یک نمونه کوچک از استاندارد ایزو می باشد . چرا که انتهای همه آنها به رفتار سازمانی موفق کشورهای مثل ژاپن ، انگلستان ، آلمان و آمریکا و …… گره خورده است .

البته به فراخور حال سازمان این استانداردها می تواند گستردگی بیشتری داشته باشند حتی مواردی بیشتر از استاندارد ایزو داشته باشند . و نسبت به هر سازمان بازنگری شوند و الزامات جدیدتری به آن افزوده شود .

این چنین بود که تصمیم گرفتم راهم را انتخاب کنم  . مسیری که بتواند کمک کند و ساختار ایجاد کند که با این ساختار بتوانیم به یقین ادعا کنیم یک کسب و کار می تواند موفق باشد.

 


شما می توانید گواهینامه ایزو را دریافت نکنید ولی در نظر بگیرید چه چیزهایی را از دست خواهید داد .

  • با این پکیج می توانید به علوم مدیریتی روز دنیا دسترسی داشته باشید و بدون این پکیج کار سختی برای جمع آوری اطلاعاتی که مورد نیاز شماست خواهید داشت

 

  • با استقرار سیستم مناسب میتوانید به سودهای دسترسی پیدا بکنید که بدیهی است با نداشتن سیستم این سودها از کسب این سودها به دور خواهید بود و عملا ممکن نیست .

 

  •  با داشتن یک سیستم مناسب و داشتن گواهینامه ایزو میتوانید با کشورهای که بازار مناسب برای شما دارند در ارتباط باشید . یک سیستم بین‌المللی شمارا می‌تواند در صادرات موفق کند .

 

  •  در نظر بگیرید یک فرصت مناسب آموزشی همیشه در دسترس نیست و شما ممکن است پس از این که متن را می خوانید دیگر به سراغ چنین محصول آموزشی نیاید و یا در دسترس شما نباشد

 

  • در نظر بگیرید رشد سازمان شما  بستگی به تصمیمات شما دارد و یکی از دلایل رشد سازمان شما رشد شما و مدیریت سازمان است یعنی همیشه سازمان دنباله رو  مدیر خود بوده و به دنبال مدیر خود حرکت می کند اگر شما هر چه بیشتر رشد کنید سازمان شما هم متاثر از شما بیشتر سود و رشد خواهد کرد .

گواهینامه ایزو چه خدمات ارزشمندی در دل خود دارد

  1. شما با آموزش های گواهینامه ایزو ، از جهت آموزشی به یک پگیج مشاوره ای حداقل 20 میلون تومانی دست پیدا می کنید .
  2. دومین مورد اینکه شما با گواهینامه ایزو طراحی کسب و کار خود را دریافت می کنید که جداگانه 2 تا 5 میلیون حداقل قیمت آن است .
  3. سوم اینکه در گواهینامه ایزو با یک سیستم بازاریابی و فروش آشنا خواهید شد که آموزش بازاریابی و فروش ای بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان برای بدست آوردن آن در بازار فعلی ( ابتدای سال 1400) نیاز به هزینه است .
  4. در این پکیج با سیستم کنترل پروژه و برنامه‌ریزی آشنا خواهید شد که به صورت جداگانه حداقل چنین آموزشی ۲ میلیون تومان هزینه آموزش تئوری خواهد داشت.
  5. شما در این پکیج با سیستم دیجیتال مارکتینگ آشنا خواهید شد که چنین سیستم دیجیتال مارکتینگ ای ۸ میلیون تومان هزینه دارد .

ولی شما تمام این موارد و بسیاری موارد دیگر را در یک پکیج و به صورت گواهینامه ایزو دریافت خواهید کرد .

 

اقدام برای گواهینامه ایزو نهایتا 10 دقیقه از شما وقت طلب می کند .

لطفا با ما در ارتباط باشید

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
مدیر ایزو
برای ارتباط با کارشناسان لطفا کلیک کنید

توجه : 

تا سه هفته از تاریخ انتشار مطلب فوق تخفیف تا 15 درصد شامل شما خواهد شد ، که مبلغ قابل توجه ای خواهد بود .

طراحی و پشتیبانی مدیر ایزو

مدیر ایزو
برای ارتباط با کارشناسان لطفا کلیک کنید